Álláslehetőségek a FreeDee-nél

Köszöntünk a karrier oldalunkon, és köszönjük, hogy érdeklődsz a munkánk iránt!

A 3D technológiák iparága elképesztő tempóban változik és növekszik, ezért világmegváltó terveinkhez folyamatosan keresünk útitársakat. Amennyiben most nem látsz olyan álláslehetőséget, amely érdekes lehet számodra, akkor is bátran küldd el nekünk a hr@freedee.hu-ra az önéletrajzod pár szó kíséretében, mert a jövőben megnyíló pozíciók betöltésekör először a korábbi érdeklődéseket fogjuk átfutni. Köszönjük!

Marketing specialista

A Freedee Kft. a hazai 3D technológiai kereskedelmi és szolgáltatási piac egyik vezető szereplője. Fő tevékenységi területe a professzionális 3D nyomtatók és 3D szkennerek értékesítése, valamint 3D technológiákhoz kapcsolódó teljeskörű szolgáltatások nyújtása. A Freedee XIII. kerületi irodájába 3D szkennelés specialista csapattagot keres.

Fő feladatok:

  • Weboldalak szerkesztése, új oldalak létrehozása, tartalmak frissítése WordPress
    környezetben
  • A cég közösségi oldalainak kezelése
  • Hírlevelek írása, ütemezése (Mailchimp)
  • PR cikkek készítése, esettanulmányok írása, fordítása
  • Grafikai munkák, fotók készítése, szerkesztése
  • Gyártók aktuális híreinek és esettanulmányainak nyomon követése
  • 3D Akadémiai oktatásszervezés és adminisztráció
  • Marketing akciók, illetve céges rendezvények tervezésében és megvalósításában való
    részvétel

Elvárások:

  • Munkatapasztalat online marketing területen
  • WordPress ismeret + alapfokú HTML ismeretek
  • Grafikai szerkesztőprogramok ismerete
  • Jó szervezőkészség, rugalmasság, proaktív hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  •  Általános műszaki érdeklődés és érzék
  • 3D gyártástechnológiák (3D nyomtatók és szkennerek) ismerete

Amit ajánlunk:

  • Stabilitást és folyamatos fejlődési lehetőséget
  • 3D nyomtatókkal, szkennerekkel felszerelt, izgalmas munkakörnyezetet
  • Ingyenes 3D nyomtatási, 3D szkennelési, és a 3D Akadémia kurzusain való részvételi
    lehetőséget
  • Igény esetén 3D technológiai tréningeken való részvétel lehetőségét
  • Magyarország legdinamikusabban növekvő és nemzetközileg is terjeszkedő 3D-s
    cégében, egy fiatalos csapat részeként, családias irodai hangulatban dolgozhatsz, ahol
    nem csak a kávé, hanem a túró rúdi is védőeszköznek, és így céges ajándéknak számít.

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődésed, és elég elhivatott is vagy, akkor a megpályázott pozíció megjelölésével, bérigényed és fényképes önéletrajzod küldd el a hr@freedee.hu e-mailcímre!

Partnerünk: Jooble