Álláslehetőségek a FreeDee-nél

Köszöntünk a karrier oldalunkon, és köszönjük, hogy érdeklődsz a munkánk iránt!

A 3D technológiák iparága elképesztő tempóban változik és növekszik, ezért világmegváltó terveinkhez folyamatosan keresünk útitársakat. Amennyiben most nem látsz olyan álláslehetőséget, amely érdekes lehet számodra, akkor is bátran küldd el nekünk a [email protected]-ra az önéletrajzod pár szó kíséretében, mert a jövőben megnyíló pozíciók betöltésekör először a korábbi érdeklődéseket fogjuk átfutni. Köszönjük!

3D technikusi pozíció

A dinamikusan növekvő FreeDee Kft. a hazai 3D technológiai kereskedelmi és szolgáltatási piac egyik vezető szereplője. Fő tevékenységi területe a professzionális 3D nyomtatók és 3D szkennerek értékesítése, valamint 3D technológiákhoz kapcsolódó teljeskörű szolgáltatások nyújtása. A FreeDee XIII. kerületi irodájába 3D nyomtatási specialista csapattagot keres.

Fő feladatok:

  • 3D nyomtatási, szkennelési és modellezési feladatokra árajánlatok készítése és megbízások teljesítése
  • 3D nyomtatók és 3D szkennerek helyszíni telepítése, használatának oktatása ügyfeleknek
  • 3D nyomtatók szervizelése és technikai fókuszú kapcsolattartás a gyártókkal
  • Ügyfelek vásárlási döntéseinek támogatása műszaki, gyártástechnológiai és anyagismereti elvek mentén
  • Szakmai tárgyalásokon, bemutatókon való részvétel

Elvárások:

  • Jó általános műszaki érzék
  • 3D nyomtatási tapasztalat
  • Alapszintű 3D modellezői ismeretek
  • Terhelhetőség, rugalmasság, proaktív hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Haladó 3D modellezői ismeretek
  • 3D nyomtató építési és szervizelési tapasztalat
  • 3D szkennelési tapasztalat
  • Solidworks vagy Rhinoceros 3D ismerete

Amit ajánlunk:

  • Stabilitást és folyamatos fejlődési lehetőséget
  • 3D nyomtatókkal, szkennerekkel felszerelt, izgalmas munkakörnyezetet
  • Ingyenes 3D nyomtatási, 3D szkennelési, és a 3D Akadémia kurzusain való részvételi lehetőséget
  • Gyártói tréningeken való részvétel lehetőségét
  • Magyarország legdinamikusabban növekvő és nemzetközileg is terjeszkedő 3D-s cégében, egy fiatalos csapat részeként, családias irodai hangulatban dolgozhatsz, ahol nem csak a kávé, hanem a túró rúdi is védőeszköznek, és így céges ajándéknak számít.

Amennyiben az általunk kínállt lehetőség felkeltette érdeklődésed, elég elhivatott is vagy, akkor bérigényed és fényképes önéletrajzod küldd el a [email protected] e-mail címre a megpályázott pozíció megjelölésével!

Partnerünk: Jooble